Latvijas U-20 izlase turpina krāt uzvaras un atstāt pretiniekus sausā

Latvijas U-20 izlases hokejisti trešdien Polijā ar 3:0 pārspēja Austrijas vienaudžus un pasaules čempionātā I divīzijā izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, informēja organizatori. Cīņā par atgriešanos elites divīzijā Latvijas hokejistiem atlikušas vēl divas spēles, taču līdzšinējos trijos mačos pieveiktie pretinieki vēl nav spējuši gūt nevienus vārtus.

Divus vārtus cīņā pret Austrijas hokejistiem iemeta Roberts Lipsbergs, vienu reizi precīzs bija Georgs Golovkovs, bet vārtos otrajā spēlē pēc kārtas nepārspēts palika Ivars Punnenovs, atvairot 21 metienu. Punnenovu atzina par spēlē labāko Latvijas izlasē.

Rezultātu Lipsbergam izdevās atklāt otrās trešdaļas piektajā minūtē, realizējot skaitlisko pārsvaru, bet nedaudz vairāk kā trīs minūtes vēlāk viņš panāca 2:0. Arī trešie vārti tika gūti otrajā trešdaļā, kad trīs minūtes līdz pēdējam pārtraukumam vairākumā precīzs bija Golovkovs. Austrieši pēdējā trešdaļā Davidu Kikertu vārtos aizstāja ar Stefanu Milleru, un cīņā netrūka asu sadursmju, tomēr rezultātu tas vairs nemainīja.

Pirmo spēli Latvijas izlasē aizvadīja uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš otrdien ieradās no Ziemeļamerikas.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs Latvija ar 5:0 pārspēja laukuma saimniekus poļus un ar 10:0 sagrāva Slovēnijas vienaudžus. Galvenā trenera Leonīda Tambijeva vadītajai Latvijas izlasei mērķis ir izcīnīt pirmo vietu un atgūt vietu elites divīzijā. Līdz sestdienai Latvijai Sanokā vēl jāspēlē pret Dānijas un Baltkrievijas hokejistiem, kuri arī pretendē uz vienīgo ceļazīmi uz elites divīziju.

Nākamo spēli Latvijas hokejisti aizvadīs ceturtdien pret dāņiem, kuri pirmajās spēlēs uzvarēja Austriju (3:1) un Poliju (4:2).Bez zaudējumiem turnīrā ir arī Baltkrievijas izlase, kas iekrājusi uzvaras pār Slovēniju (7:3) un Austriju (4:1).