Latvijas kausa izcīņā hokejā noskaidroti visi ceturtdaļfinālisti

Latvijas kausa izcīņā hokejā ceturtdien tika noskaidroti visi ceturtdaļfinālisti, jo tika aizvadītas pēdējās četras astotdaļfināla atbildes spēles, informēja Latvijas Hokeja federācija. Sacensības turpinās HS "Rīga", HK "Liepāja", HK "Zemgale"/LLU un "Daugavpils/LDz Cargo". Dienu iepriekš ceturtdaļfinālā tika arī "Prizma/Pārdaugava".

HS "Rīga" ceturtdien ar 5:0 uzvarēja "Ogre" komandu, HK "Liepāja" ar 15:2 sagrāva "Venta 2002", HK "Zemgale"/LLU ar 6:3 pārspēja HK "Liepāja Juniors", bet "Daugavpils/LDz Cargo" ar 4:3 pagarinājumā uzvarēja Valmieras HK/BSS.

Jau ziņots, ka pirmajās spēlēs HS "Rīga" uzvarēja ogrēniešus ar 6:0 (divu spēļu summā 11:0), HK "Liepāja" ar 8:1 pārspēja "Venta 2002" (summā 23:3), HK "Zemgale"/LLU ar 6:1 pieveica Liepājas juniorus (summā 12:4), bet Daugavpils klubs savās mājās ar 7:2 uzvarēja Valmieras komandu (summā 11:5).

Latvijas hokeja virslīgas komanda HASC/HK "Tukums" trešdien spēlei Tukumā pret "Prizma/Pārdaugava" pieteica tikai 13 spēlētājus, tāpēc mājinieku komanda saņēma tehnisko zaudējumu. Abu komandu pirmajā spēlē septembra beigās "Prizma/Pārdaugava" uzvarēja ar 6:2.

No ceturtdaļfināla cīņu uzsāks HK "Mogo", HK "Kurbads" un HK "Prizma".

Latvijas kausa fināls paredzēts 4. februārī.