Slovākija : Latvija 4:1
Slovākija : Latvija 1:0

Euro Hockey Challenge. Slovākija - Latvija

Latvijas hokeja izlase pārbaudes spēlē viesos piekāpjas arī slovākiem

Latvijas hokeja valstsvienība piektdien viesos ar 1:4 piekāpās Slovākijas izlasei, gatavojoties pasaules čempionātam, kas maijā risināsies Dānijā. Latvijas izlases labā vienīgos vārtus guva Rodrigo Ābols.

Jau mača ievadā Latvijas izlase nonāca skaitliskajā mazākumā, tomēr vārtus gūt nevienai no vienībām neizdevās. Trešdaļas vidū nedaudz vairāk nekā minūti piecatā pret trim varēja spēlēt Latvijas hokejisti, tomēr arī Boba Hārtlija vadītā izlase vārtus neguva.

Spēles 15. minūtē Martins Bakošs atklāja rezultātu viesiem.

Slovāki atklāj rezultātu

Trešdaļas izskaņā Mihels Mikliks lielajā skaitliskajā vairākumā guva otros vārtus, ļaujot mājiniekiem pārtraukumā doties ar pārsvaru 0:2.

Mikliks panāk 2:0

Otrās trešdaļas ievads labāk padevās mājiniekiem. Jau pēc pāris minūtēm ar spēcīgu šāvienu Jurajs Valačs guva trešos vārtus slovākiem.

Valačs gūst trešos vārtus

Turpinājumā slovākiem bija vēl viena iespēja spēlēt skaitliskajā, taču šoreiz Latvijas vārti palika neiekaroti. Drīz vien pirmos vārtus izdevās gūt arī Latvijas komandai, kad precīzs bija Ābols pēc Mika Indraša piespēles.

Ābols gūst pirmos vārtus Latvijas komandai

Trešdaļas izskaņā Dāvids Bondra demonstrēja savas ātruma īpašības, izraujoties pret Latvijas vārtiem un panākot 4:1.

Slovāki atjauno trīs vārtu pārsvaru

Pēdējā perioda vidū Latvijas hokejisti bija tuvu, lai realizētu vairākumu, tomēr ripa ceļu vārtos neatrada. Kopumā Latvijas izlasei bija trīs iespējas noslēdzošajā trešdaļā spēlēt vairākumā, tomēr vārti netika gūti.

„Euro Hockey Challenge” ietvaros Latvijas valstsvienība piektdien un sestdien aizvada kopā divas pārbaudes spēles viesos pret Slovākiju.

Latvijas izlase „Euro Hockey Challenge” spēlēs aprīlī jau piekāpās Norvēģijai ar 2:3 un 2:6, kā arī pirms nedēļas Somijai ar 0:3 un 0:5.

Pērn pasaules čempionātā Latvijas izlase pārspēja Slovākiju ar 3:1.

Pirms gaidāmā pempionāta Latvijas izlasei paredzētas vēl divas spēles ar Šveici, kā arī mačs ar kanādiešiem.

Latvijas valstsvienība pasaules čempionātā spēlēs vienā grupā ar Norvēģiju, Somiju, ASV, Kanādu, Vāciju, mājinieci Dāniju un Dienvidkoreju.