Karsums KHL spēlē pret Daugaviņu izceļas ar vārtu guvumu

Divu bijušo kluba biedru spēlē Mārtiņš Karsums pirmdien guva vārtus un viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" ar 3:2 viesos pēcspēles metienos uzvarēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kam laukumā devās Kaspars Daugaviņš, informēja rīkotāji. Arī Daugaviņš sezonu sāka Maskavas "Dinamo", bet septembrī klubs no viņa atteicās.

Karsums trešā perioda sākumā atjaunoja neizšķirtu, galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītajai komandai panākot 2:2. Rezultāts vairs nemainījās līdz pēcspēles metieniem, kuros Maksims Pestuško nodrošināja uzvaru Maskavas komandai.

Laukumā Karsums bija 17 minūtes (16:58) un divreiz meta pa vārtiem. Savukārt par iepriekšējās nedēļas KHL labāko uzbrucēju atzītais Daugaviņš vienreiz meta pa vārtiem un uz ledus bija 12 minūtes (12:20).

Septembrī Daugaviņš no Maskavas "Dinamo" nonāca Habarovskas "Amur", kur gan nevienu spēli neaizvadīja un maiņas darījumā pārcēlās uz "Torpedo" pie galvenā trenera Pētera Skudras. "Torpedo" sastāvā Daugaviņš 17 spēlēs ir guvis sešus vārtus un astoņreiz piespēlējis. Iepriekšējās piecās spēlēs Daugaviņš bija guvis vismaz pa vienam rezultativitātes punktam.