Karsums izceļas ar diviem vārtiem Maskavas «Dinamo» zaudētā spēlē

Mārtiņš Karsums ceturtdien guva divus vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Maskavas "Dinamo" Kazahstānā ar 3:4 pēcspēles metienos zaudēja Astanas "Baris", informēja organizatori. Karsums ar gūtiem vārtiem atzīmējās otrajā spēlē pēc kārtas.

Maskavas "Dinamo" pēdējās trešdaļas vidū bija vadībā ar 3:1, taču pārsvaru nenoturēja un pēcspēles metienos zaudēja.

Karsums trīs sekundes pirms otrās trešdaļas beigām vārtu guvumā pārvērta skaitlisko pārsvaru un izvirzīja Maskavas "Dinamo" vadībā ar 2:1. Pēdējās trešdaļas vidū Latvijas hokejists vēlreiz bija rezultatīvs skaitliskajā vairākumā un panāca jau 3:1. Savukārt "Baris" izmantoja Karsuma noraidījumu un rezultāta starpību samazināja, bet nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām nodrošināja neizšķirtu.

Sezonā aizvadītajās 16 spēlēs Karsums ir iekrājis piecus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli. Maskavas "Dinamo" iepriekšējā spēlē Karsums ar vārtiem un rezultatīvu piespēli veicināja komandas uzvaru 6:0 pār Omskas apgabala "Avangard".