Karsums iemet divus vārtus Maskavas «Dinamo» uzvarētā spēlē

Mārtiņš Karsums ar diviem gūtiem vārtiem piektdien sekmēja Maskavas "Dinamo" uzvaru viesos 6:1 pār HK "Soči" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Otrs Maskavas kluba Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ar rezultativitāti neizcēlās.

Galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītajā Maskavas "Dinamo" Karsums otrajā trešdaļā palielināja viesu pārsvaru līdz 3:0, bet piecas minūtes pirms cīņas beigām viņš guva pēdējos vārtus spēlē un panāca 6:1.

Karsums laukumā bija 14 minūtes (13:49) un četras reizes meta pa vārtiem, savukārt Daugaviņš spēlēja 15 minūtes (15:06) un viņa rēķinā bija viens metiens pa vārtiem.

Ar 36 spēlēs iekrātiem 75 punktiem Maskavas "Dinamo" ieņem 4.vietu KHL Rietumu konferencē. Daugaviņš 35 spēlēs ir nopelnījis 27 rezultativitātes punktus par 14 gūtiem vārtiem un 13 piespēlēm, kļūstot par Maskavas "Dinamo" rezultatīvāko spēlētāju. Karsuma rēķinā ir 14 (6+8) rezultativitātes punkti.