Karsums gūst vārtus un izkaujas otrajā spēlē pēc atgriešanās uz ledus

Dodoties laukumā otrajā spēlē pēc traumas sadziedēšanas, Mārtiņš Karsums ceturtdien guva vārtus un izkāvās, tomēr Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Maskavas "Dinamo" Krievijas galvaspilsētā ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Hantimansijskas "Jugra", liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Karsumu nosauca par spēlē labāko mājinieku sastāvā. Viņa gūtie vārti ļāva "Dinamo" otrajā periodā samazināt rezultāta starpību līdz 1:2.

Laukumā Karsums pavadīja 16 minūtes (15:36) un divreiz meta pa vārtiem, bet otrās trešdaļas vidū viņš izkāvās ar Hantimansijskas kluba aizsargu Kirilu Djakovu, kurš dūru cīņās gūtās traumas dēļ devās uz ģērbtuvēm. Par kautiņu abi spēlētāji saņēma piecu minūšu noraidījumu.

Karsums pleca savainojuma dēļ nebija spēlējis kopš novembra beigām, līdz otrdien aizvadīja pirmo cīņu pēc atgriešanās. Neraugoties uz pauzi, Karsums arvien ir Maskavas "Dinamo" labākais vārtu guvējs - 33 spēlēs viņš pretinieku vārtsargus pārspējis 15 reizes.

Uzvaras ceturtdien izcīnīja divu citu Latvijas hokejistu - aizsarga Artūra Kuldas un uzbrucēja Miķeļa Rēdliha - klubi. Kulda rezultatīvi piespēlēja pēdējo vārtu guvumā un veicināja "Salavat Julajev" uzvaru 4:2 Ufā pār Bratislavas "Slovan", savukārt Rēdlihs nebija "Lokomotiv" pieteikumā spēlē Novokuzņeckā, kur Jaroslavļas klubs ar 2:1 pārspēja vietējo "Metallurg".