Izlases hokejists Širokovs: Spēle pret Šveici bija svarīga cīņā par ceturtdaļfinālu

Latvijas hokeja izlase zaudētajā spēlē pret Šveici nenolaida rokas, nonākot iedzinējos ar trīs vārtu deficītu, jo mačs bija ļoti svarīgs cīņā par vietu ceturtdaļfinālā, Latvijas Radio teica valstsvienības uzbrucējs Aleksejs Širokovs, kura rēķinā bija arī viens vārtu guvums. Hokejists uzsvēra, ka pēc līdzšinējām neveiksmēm soli pa solim jāgatavojas katrai nākamajai cīņai.

Aleksejs Širokovs vārtus izlases kreklā pasaules čempionātos guva pēc triju gadu pārtraukuma, tomēr ar to nepietika uzvarai. Aleksejs atzina, ka sportiskā veiksme spēlē pārmaiņus bija gan vienai, gan otrai komandai, līdz beigās paveicās šveiciešiem.

Hokeja izlases uzbrucējs Aleksejs Širokovs par spēles pret Šveici ritējumu
00:00 / 00:57
Lejuplādēt

Trešos vārtus šveicieši gan guva strīdīgā epizodē, kad ripu ar slidu vārtos ievirzīja Gregorijs Hofmans. Lai gan uzbrucējs ar kāju veica kustību vārtu virzienā, videotiesnesis uzskatīja, ka tas ir nejaušs rikošets un vārtu guvums tādēļ ieskaitāms.

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols pēc mača uzvēra, ka, viņaprāt, šis vārtu guvums nebija jāskaita. Bet lēmums paliek uz tiesneša sirdsapziņas, viņš piebilda.

Uzbrucējs Rodrigo Ābols par strīdīgo Šveices vārtu guvumu
00:00 / 00:40
Lejuplādēt

Ābols gan uzsvēra, ka vaina par zaudējumu nav jāmeklē tiesnešos, jo ne jau viņi lika slikti sākt spēli un nonākt zaudētājos ar 0:3.

Hokejists Rodrigo Ābols par cīņas gaitu mačā pret Šveici
00:00 / 00:44
Lejuplādēt

Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta cieta ceturto neveiksmi četrās spēlēs, izšķirošos vārtus ielaižot priekšpēdējā minūtē un ar 4:5 dramatiskā duelī piekāpjoties Šveicei.