Hokejistam Girgensonam rezultatīva piespēle, «Sabres» sagrauj «Red Wings»

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pirmdien ar 8:3 savā laukumā apspēlēja Detroitas "Red Wings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja nepilnas 14 minūtes (13:49), no kurām 30 sekundes skaitliskajā mazākumā un 19 sekundes vairākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, veica vienu spēka paņēmienu un asistēja vienā vārtu guvumā. Spēli viņš pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pie rezultativitātes punkta latvietis tika spēles pēdējā minūtē. Viņš iesāka komandas uzbrukumu, ievelkot ripu uzbrukuma zonā un atspēlējot to partneriem. Pēc vēl vienas ātras piespēles Rasmuss Asplunds panāca 8:3.

Girgensons asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon latvietis līdz šim deviņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Visas spēles garumā "Sabres" izpildīja 46 metienus pa pretinieku vārtiem, uz ko viesi atbildēja vien ar 18 metieniem.

Spēles spilgtākie momenti

Šī "Sabres" bija otrā uzvara pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā Bufalo vienība ar 12 punktiem deviņās spēlēs ir trešajā vietā NHL Austrumu konferencē.

Trešdien "Sabres" savā laukumā uzņems Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas "Penguins", taču Latvijas derbijs uz ledus šoreiz izpaliks, jo Bļugers atrodas savainoto spēlētāju sarakstā.