Hokejistam Bļugeram rezultatīva piespēle «Penguins» zaudējumā; Girgensons asistē uzvarā

Sestdien agrajā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē Teodora Bļugera pārstāvēta Pitsburgas "Penguins" ar 1:2 piekāpās tiešajiem konkurentiem Bostonas "Bruins". Savukārt Bufalo "Sabres" ar Zemgus Girgensonu ierindā ar 4:3 pieveica Filadelfijas "Flyers". Tikmēr Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 1:2 zaudēja Dalasas "Starts", bet Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:2 piekāpās Losandželosas "Kings", vēsta līga.

(papildināts ar Girgensona, Balcera un Merzļikina spēļu rezultātiem)

Bļugers spēlēja 15 minūtes un 44 sekundes, no kurām divarpus minūtes (2:34) skaitliskajā mazākumā. Latvietis atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izpildīja trīs metienus un uzvarēja 33% iemetienu. Spēli Bļugers pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Spēles otrajā periodā Bļugers atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot "Penguins" samazināt rezultātu starpību līdz minimumam (1:2).

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers aizvada savu rezultatīvāko NHL sezonu karjerā. Līdz šim viņš guvis deviņus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

Abus vārtus "Bruins" guva jau spēles pašā ievadā, 2:0 uz tablo parādoties jau pēc spēlētām divām minūtēm un vienas sekundes.

Pitsburgas "Penguins" un Bostonas "Bruins" spēles momenti

Tikmēr Girgensons spēlēja 13 minūtes un 25 sekundes, no kurām divas minūtes (1:57) mazākumā. Viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 50% iemetienu. Girgensons arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Spēli latvietis pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Ar rezultatīvu piespēli Girgensons atzīmējās otrā perioda izskaņā, rezultātam kļūstot 3:3.

Girgensons tiek pie rezultatīvas piespēles

Šosezon Girgensons guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Bufalo "Sabres" un Filadelfijas "Flyers" spēles epizodes

Tikmēr Balcers komandas zaudējumā spēlēja nepilnas 17 minūtes (16:55), no kurām gandrīz divas minūtes (1:58) skaitliskajā vairākumā. Liepājnieks veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un spēli pabeidza ar neitrāli lietderības rādītāju.

Sanhosē "Sharks" un Dalasas "Stars" mača svarīgākie mirkļi

Savukārt Merzļikins sestdien atvairīja 36 no 38 metieniem jeb 94,7%. Ar to gan šoreiz nebija gana, lai "Blue Jackets" tiktu pie uzvaras.

Zaudējums Pitsburgas komandai lika atkāpties uz septīto vietu NHL Austrumu konferencē. Pingvīni 77 spēlēs iekrājuši 97 punktus. Tikpat punkti ir arī "Bruins", taču Bostonas komanda aizvadījusi par divām spēlēm mazāk. Desmitajā vietā ar 76 punktiem 75 spēlēs ir "Blue Jackets", bet vēl divas vietas zemāk ir "Sabres", kas 77 spēlēt tikuši pie 67 punktiem. Rietumu konferencē "Sharks" ar 69 punktiem 74 spēlēs ir 13. vietā.

Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras divīzijas astoņas labākās komandas. Pitsburgas vienība jau nodrošinājusi dalību šajā turnīrā, atlikušajās sezonas spēlēs notiek cīņa par nomināli pateicīgāku pretinieku iegūšanu izslēgšanas pirmajā kārtā.