Hokejista Girgensona «Sabres» zaudē pagarinājumā; Merzļikins paliek rezervē

Spēles galotnē zaudējumu otrdien piedzīvoja latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas papildlaikā ar 3:4 piekāpās Čikāgas "Blackhawks". Citā spēle Elvis Merzļikins laukumā nedevās, viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jakcets" ar 1:2 zaudējot Nešvilas "Predators", vēsta Nacionālā hokeja līga (NHL).

Girgensons spēlēja 14 minūtes un 26 sekundes, no kurām 37 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 67% iemetienu. Maču viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo komanda vēl trešā perioda ievadā bija vadībā ar 3:1, tomēr divi vārti trešdaļā ļāva Čikāgas komandai spēli novest līdz papildlaikam. Uzvaru "Blackhawks" nodrošināja pagarinājuma trešajā minūtē.

Bufalo "Sabres" un Čikāgas "Blackhawks" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Merzļikins otrdien bija rezerves vārtsargs. Kolumbusas komandā vārtus sargāja Daniils Tarasovs, kurš atvairīja 26 no 28 metieniem jeb 92,9%.

Kolumbusas komandai šis bija piektais zaudējums pēdējās sešās spēlēs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Nešvilas "Predators" spēles spilgtākās epizodes

Kopvērtējuma tabulā "Sabres" ar 45 punktiem 43 spēlēs ir NHL 11. vietā. Savukārt "Blue Jackets" ar 28 punktiem 44 spēlēs ir pārliecinoši pēdējā 16. pozīcijā.

Ceturtdien "Blue Jackets" savā laukumā pret Anaheimas "Ducks" aizvadīs nākamo spēli, kamēr paralēli "Sabres" uzņems Ņujorkas "Islanders".