Hokejista Bļugera «Penguins» izlaiž divu vārtu pārsvaru un zaudē «Islanders»

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piektdien Ņujorkā nenoturēja pārsvaru un mača galotnē ar 4:5 piekāpās vietējai "Islanders", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 29 sekundes, no kurām minūti un 42 sekundes mazākumā. Latvietis četras reizes meta pa mājinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 56% iemetienu. Spēli viņš pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Vēl 28 sekundes pirms otrā perioda beigām "Penguins" bija vadībā ar 4:2, taču trīs bezatbildes vārti mājiniekiem ļāva pārņemt vadību un svinēt panākumu. Pirmo reizi vadībā "Islanders" izvirzījās vien nepilnas trīs minūtes pirms spēles laika beigām.

Visas spēles garumā "Penguins" veica 45 metienus pa pretinieku vārtiem, uz ko mājinieki atbildēja vien ar 28 metieniem.

Pitsburgas komandai šis bija otrais zaudējums pēdējās trīs spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 63 punktiem 54 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 7. vietā. Tikpat punkti ir arī "Islanders", kas atrodas pozīciju zemāk ar 58 aizvadītām spēlēm.

Nākamo spēli pingvīni aizvadīs vēlāk sestdien savā laukumā uzņemot Ņūdžersijas "Devils".