HK «Rīga» piekāpjas «Red Bull» un piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas

HK "Rīga" sestdien savā laukumā "Inbox.lv" ledus hallē, Piņķos, ar 3:5 zaudēja Zalcburgas "Red Bull" hokejistiem Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta spēlē, informēja organizatori.

„Rīgas” labā vārtus guva Rodrigo Ābols, Rūdolfs Maslovskis un Deivids Sarkanis. Spēles 29. minūtē, kad rezultāts kļuva 0:3, Salvja Balandina vietā vārtos stājās Nils Grīnfogels, kurš ielaida divus vārtus, un spēles 49. minūtē rīdzinieki zaudēja ar 1:5.

Pirmajā spēlē piektdien rīdzinieki cieta zaudējumu pēcspēles metienos ar 3:4.

HK "Rīga" piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas un desmito šosezon 16 aizvadītās spēlēs. Ar 20 punktiem Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda ieņem 8. vietu Ziemeļrietumu divīzijā. Austrijas kluba hokejisti ar 30 punktiem ir 4. vietā.

Nākamās spēles HK ''Rīga'' aizvadīs viesos pret divīzijas līderiem ''Loko'' un ''Almaz''.