HK «Rīga» izbraukumā atzīst «Amurskije tigri» pārākumu

Otrdien izbraukuma spēlē Jaunatnes hokeja līgā (MHL) spēlējošais HK “Rīga” atzina “Amurskije tigri” pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 0:3, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles trešdaļā rīdzinieki absolūti ļāva dominēt mājiniekiem. Taču šajā periodā vārtus gūt neizdevās nevienai no jauniešu komandām. Otrajā trešdaļā, spēlējot vienādos sastāvos, spēles rezultātu atklāja Vsevolods Tolmačenko. Daudz interesantāks bija trešais periods, kas gan bija noraidījumiem bagāts. Taču spēles gaitu pārliecinoši kontrolēja mājinieki. Ar vārtu guvumiem izcēlās Romāns Čerkaskis un Dmitrijs Šaburovs, kurš ripu raidīja tukšos vārtos.

Šajā sezonā “HK “Rīga” priekšā vēl divas spēles. Piektdien pretiniekos būs “Krasnaja Armija” savukārt regulārās sezonas noslēgumā svētdien vēl iespēja cīnīties par uzvaru, spēlējot ar MHK “Spartak”.

Ar 40 spēlēs nopelnītu 51 punktu HK “Rīga” atrodas MHL Rietumu konferences 11. pozīcijā.