Eiropas regbija čempionāta cikla 2.spēle Latvija - Zviedrija.Ainārs Bērziņš

Kērlings "Latvia International Challenger". Fināls

HK "Rīga"

Veiksmīgi sezonu sākušie HK «Rīga» hokejisti piekāpjas Maskavas «Spartak»

Sezonu Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL) veiksmīgi sāka HK "Rīga", kam pirmdien mājas spēlē gan neizdevās parādīt labu sniegumu pret Maskavas "Spartak", ciešot zaudējumu ar rezultātu 0:3.

Pēdējo reizi izslēgšanas turnīrā HK "Rīga" iekļuva 2015.gadā, bet nākamajās četrās sezonās komandai tas nebija pa spēkam. Toties šosezon jaunā galvenā trenera Raimonda Vilkoita vadībā jaunieši ar saturīgu sniegumu 22 spēlēs izcīnījuši 14 uzvaras, kas komandu Rietumu konferencē ierindo 6.vietā.

Regulārajā sezonā aizvadīta gan tikai trešdaļa spēļu, tādēļ secinājumus izdarīt vēl ir priekšlaicīgi, intervijā Latvijas Televīzijā teica HK "Rīga" menedžeris Juris Opuļskis. Viņš gan atzina, ka tiklab kluba vadībai, kā pašiem komandas dalībniekiem ir prieks, ka ar labu sniegumu turnīra tabulā izdevies nostiprināties izslēgšanas spēļu zonā.

Spraigajā mačā pret "Spartak" vairāk uzbruka mājinieki, līdz otrā perioda izskaņā HK "Rīga" vārtsargu Jāni Vori skaitliskā vairākuma izspēlē pārspēja Jegors Kravčenko. Trešajā periodā Ņikita Borodajenko viesu pārsvaru divkāršoja, bet pēdējo ripu jau tukšos vārtos septiņas sekundes pirms mača beigām raidīja Ruslans Novruzovs.

Rīdzinieku kapteinis Arvils Bergmanis pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka komanda sapelnīja pārāk daudz noraidījumu un par to pretinieki sodīja, bet paši savas iespējas mājinieki neizmantoja. HK "Rīga" rēķinā bija 47 soda minūtes.