HK «Rīga» hokejisti ar zaudējumu MHL čempioniem noslēdz mājas spēļu sēriju

HK "Rīga" otrdien cieta sezonā trešo neveiksmi un Piņķos ar 1:2 zaudēja Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) pašreizējiem čempioniem Maskavas MHK "Spartak", informēja rīkotāji. Nākamās četras spēles Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda aizvadīs izbraukumā Krievijā, tostarp Tālajos Austrumos.

Laukuma saimniekiem vienīgos vārtus "Inbox.lv" hallē guva Vjačeslavs Minajevs, kurš 5. minūtē atklāja rezultātu. Savukārt viesi divreiz bija rezultatīvi otrajā periodā un izvirzījās vadībā.

Pēdējo pusotru minūti HK "Rīga" vārtsarga Salvja Balandīna vietā laukumā laida sesto laukuma spēlētāju, tomēr izlīdzinājumu nepanāca.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs HK "Rīga" pēcspēles metienos zaudēja Balašihas HK MVD vienībai (3:4), bet sezonu turpināja ar uzvaru pār turnīra debitantiem Krasnodaras "Berkuti Kubaņi" (2:0) un zaudējumu Maskavas "Krasnaja armija" (1:3).

MHL regulārajā čempionātā komandas ir sadalītas Austrumu un Rietumu konferencēs. HK "Rīga" Rietumu konferencē aizvadīs pa četrām spēlēm ar deviņām savas divīzijas vienībām un pa divām spēlēm ar konferences otras divīzijas 10 komandām.

Rietumu konferencē iekļautas arī Krievijas Tālo Austrumu Južnosahaļinskas un Habarovskas komandas, pret kurām HK "Rīga" pēc nedēļas spēlēs izbraukumā.