HK «Mogo» un HK «Kurbads» izvirzās vadībā Latvijas hokeja virslīgas pusfināla sērijās

HK "Mogo" un HK "Kurbads" komandas otrdien izvirzījās vadībā Latvijas hokeja virslīgas pusfināla sērijās, kurās abas komandas no tikšanas finālā šķir viena uzvara, informē Latvijas Hokeja federācija.

Virslīgas pamatturnīra uzvarētāji HK "Mogo" viesos ar 5:1 uzvarēja Jelgavas HK "Zemgale/LLU" un sērijā ir vadībā ar 2:1, kamēr HK "Kurbads" savā laukumā ar 4:2 pieveica HK "Liepāja" un arī ir priekšā sērijā ar 2:1.

HK "Mogo" spēlējošais treneris Oļegs Sorokins Latvijas Radio pastāstīja, ka izdevās līdzšinējā sērijā veiksmīgākā spēle.

Oļegs Sorokins par HK "Mogo" sniegumu
00:00 / 00:39
Lejuplādēt

HK "Mogo" labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Ronalds Cinks, Vladimirs Mamonovs, Edgars Kurmis un Oļegs Sorokins, bet Jelgavas komandā precīzs bija Andis Āboliņš. Uzvarētāji pēc pirmā perioda bija vadībā ar 1:0, pēc otrajā trešdaļā pārsvars pieauga līdz 4:0, bet pēdējā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem.

Savukārt HK "Kurbads" rindās divus vārtus guva Jānis Straupe, pa reizei precīzi bija Gatis Gricinskis un Edgars Brancis, bet pieredzējušais Aleksandrs Macijevskis izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Liepājniekiem precīzi bija Roberts Bukarts un Bruno Zabis.

"Kurbads" otrajā periodā sešu minūšu laikā guva trīs vārtus, taču liepājnieki vēl līdz otrajam pārtraukumam vienu ripu atguva, bet trešā perioda sākumā starpību samazināja līdz minimumam. Tomēr divas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieki iemeta ceturtos vārtus un nodrošināja uzvaru.

Sērijas ceturtās spēles notiks trešdien un izcīnot uzvaras "Mogo" un "Kurbads" var tikt finālā.

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla spēles:

*HK "Zemgale/LLU - HK "Mogo" 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)

Vārtus guva: Andis Āboliņš - Elviss Želubovskis, Ronalds Cinks, Vladimirs Mamonovs, Edgars Kurmis, Oļegs Sorokins

Sērijā: 1:2

*HK "Kurbads" - HK "Liepāja" 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)

Vārtus guva: Jānis Straupe 2, Gatis Gricinskis, Edgars Brancis - Roberts Bukarts, Bruno Zabis