TTT Rīga basketbolistes apakšgrupā ieņem 4.vietu

Rīgā aizvadīts Latvijas tūres 3.posms Padel tenisā

"Mogo" hokejisti garantē uzvaru Latvijas virslīgas regulārajā sezonā

HK «Mogo» nodrošina pirmo vietu Latvijas hokeja čempionāta regulārajā sezonā

HK "Mogo" trešdien viesos ar 6:3 uzveica "Zemgale/LLU" hokejistus un nodrošināja pirmo vietu Latvijas čempionāta regulārajā sezonā, kur turnīra līderiem atlikušas vēl četras spēles, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētājus pirmās trešdaļas beigās vadībā izvirzīja Juris Ziemiņš, bet otrajā periodā Kaspars Saulietis un Deivids Sarkanis panāca 3:0. Lai gan Andrejs Lavrenovs pēdējās trešdaļas sākumā guva arī ceturtos vārtus, "Zemgale/LLU" ar Ivana Ribčika un Juliāna Misjus precīzajiem metieniem perioda vidū atgrieza intrigu. Tomēr Kārlis Ozoliņš uzvarētājiem guva piektos vārtus un divas minūtes pirms beigu svilpes precīzs bija arī Vladimirs Mamonovs. "Zemgale/LLU" vēl atbildēja ar Ribčika realizētu soda metienu.

Uzvaru trešdien guva arī pašreizējie čempioni un līderu tuvākie sekotāji HK "Kurbads", kas ar 5:1 mājās pārspēja HK "Liepāja" hokejistus. Divus vārtus uzvarētājiem guva Mārtiņš Gipters.

Trešdien tiekas arī uz dalību pusfinālos izredzes jau zaudējušās HS "Rīga" un HK "Lido" - ar 4:1 pārāki bija rīdzinieki.

Turnīra tabulas galvgalī HK "Mogo" ir 72 punkti 32 spēlēs, otro vietu saglabā HK "Kurbads" ar 65 punktiem, bet trešie ar 60 punktiem ir "Zemgale/LLU". Ceturtie izslēgšanas spēļu dalībnieki HK "Prizma" iekrājuši 59 punktus.

Latvijas čempionātā regulārajā sezonā septiņas komandas līdz 2.martam izspēlēs sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā cīņu turpinās četras labākās vienības, kas jau ir noskaidrotas.