HK «Kurbads» pēcspēles metienos pārspēj arī «Olimp» hokejistus

Turnīra līderi HK "Kurbads" sestdien mājās ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja "Olimp" vienību, kas Latvijas čempionāta pērnajiem sudraba medaļniekiem sezonu arvien ļauj turpināt bez zaudējumiem, liecina organizatoru informācija.

(papildināts pēc dienas pēdējo spēļu noslēguma)
"Kurbads" pamatlaikā divreiz izvirzījās vadībā, tomēr viesi allaž spēja panākt izlīdzinājumu. Pirmajā trešdaļā laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Kirils Tambijevs, bet otrajā periodā Vitālijs Šulakovs atjaunoja neizšķirtu. Sandis Zolmanis trešajā periodā pietuvināja "Kurbadu" uzvarai, tomēr "Olimp" pamatlaika priekšpēdējā minūtē aizstāja vārtsargu ar laukuma spēlētāju un Vladislavs Koniševs guva viesiem otros vārtus.

Pēcspēles metienos precīzi bija visi trīs mājinieku mēģinājumi, bet izšķirošo trāpījumu nodrošināja Lauris Bajaruns.

HK "Kurbads" hokejisti turnīrā ir palikuši nepārspēti visās deviņās spēlēs, kas komandai nodrošina līderpozīcijas turnīra tabulā.

Iespaidīgu uzvaru sestdien savā laukumā guva "Kurbada" tuvākie konkurenti HK "Liepāja", kas ar 8:1 pārspēja HS "Rīga" hokejistus. Liepājniekiem pa diviem vārtiem guva Romāns Ņekļudovs un Mārtiņš Oskars Freimanis. Trešo vietu tabulā ieņem "Olimp".

Vēl divās spēlēs sestdien čempioni HK "Mogo" viesos ar 7:1 pārspēja "Zemgale/LLU" vienību, savukārt "Dinaburga" savā laukumā ar 6:3 uzveica "Prizma/IHS" hokejistus.

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.