FIBA Eiropas kausa astodaļfināls

Latvijas čempionāta 3.posms distanču slēpošanā

Latvijas hokeja čempionāts

HK «Kurbads» hokejisti kļūst par pirmajiem Latvijas čempionāta finālistiem

HK "Kurbads" pirmdien izbraukumā ar 5:0 uzveica "Zemgale/LLU" hokejistus Latvijas čempionāta pusfināla sērijas spēlē un nodrošināja dalību finālā. Sērijā līdz četrām uzvarām pašreizējie čempioni bija pārāki ar 4:0.

Četrās pusfināla spēlēs īpaši izcēlās vārtsargs Uldis Čalpa, kurš "Kurbada" cietoksnī ielaida tikai vienu ripu.

Sērijas pēdējā mačā Renārs Valters pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu, bet otrajā periodā divi Mārtiņa Giptera gūti vārti nostiprināja favorītu pārsvaru. Pēdējā trešdaļā praktiski viss bija skaidrs pēc Laura Ranceva vārtu guvuma perioda 7.minūtē. Spēles gala rezultātu divarpus minūtes pirms beigu svilpes noteica Toma Hartmaņa precīzais metiens.

Otrā pusfinālā HK "Mogo" ar 3:0 ir vadībā pret HK "Prizma" un nākamā mača izskaņā otrdien var pievienoties "Kurbadam" finālā, kur cīņa arī būs līdz četrām uzvarām.

Pusfinālu uzvarētāji par čempionu lauriem cīnīsies finālsērijā, bet 3.vietas ieguvēju noteiks pēc regulārās sezonas rezultātiem. Bronzu saņems "Zemgale/LLU", ja vien HK "Prizma" pusfinālā nesagādās pārsteigumu HK "Mogo" hokejistiem.