HK «Kurbads» ar uzvaru pār HK «Mogo» pietuvojas hokeja virslīgas līderiem

Pašreizējie vicečempioni HK "Kurbads" sestdien Ogrē ar 3:1 pārspēja titula īpašniekus HK "Mogo" hokejistus un virslīgas turnīra tabulā pietuvojās līderiem HK "Liepāja", arvien vēl paliekot trešajā pozīcijā, liecina organizatoru informācija.

HK "Kurbads" jau 4. minūtē vadībā izvirzīja Gatis Gricinskis, pirmā perioda beigās Juris Štāls panāca 2:0, bet trešos vārtus guva Toms Hartmanis otrajā trešdaļā. Rihards Remiņš trešajā periodā uzvarētājiem nerealizēja soda metienu.

Vienus vārtus, spēlējot bez vārtsarga, HK "Mogo" mača priekšpēdējā minūtē atguva Valentīns Feoktistovs, tomēr neko vairāk viesi nepanāca.

Turnīra tabulā līderi ir HK "Liepāja" ar 18 spēlēs iekrātiem 42 punktiem un piecu punktu pārsvaru pār HK "Mogo". HK "Kurbads" rēķinā ir 36 punkti.

Regulārajā sezonā septiņas komandas izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Divas labākās regulārā čempionāta komandas uzreiz tiks pusfinālā.