Girgensons iemet divus vārtus, Bufalo «Sabres» pārtrauc zaudējumu sēriju

Zemgus Girgensons ar diviem gūtiem vārtiem svētdien veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru 5:2 viesos pār Floridas "Panthers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. "Sabres" guva pēdējās četrās spēlēs pirmo uzvaru.

Girgensons spēlēja 16 minūtes, trīsreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja dalītu labāko lietderības rādītāju +2. Linuss Ulmarks "Sabres" vārtos atvairīja 43 metienus.

"Sabres" - "Pathers" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pusotru minūti pirms pirmā pārtraukuma Girgensona gūtie vārti ļāva "Sabres" nostiprināties vadībā ar 2:0, bet trešā perioda vidū viņš panāca 5:2. Girgensons šosezon 23 spēlēs ir iemetis trīs vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

Zemgus Girgensons par "Sabres" spēli Floridā
00:00 / 00:36
Lejuplādēt

Girgensons pēc spēles pastāstīja, ka komandā hokejisti centās vairāk mest pa vārtiem un labi aizvadīja gan pirmo, gan pēdējo trešdaļu.

Savukārt "Sabres" treneris Ralfs Krīgers uzteica komandu par visu maiņu rezultatīvo sniegumu un pārliecību par sevi. "Nekad nejutu, ka kāds būtu zaudējis sparu vai pārliecību par to, ko mēs darām," teica treneris. "Tas ir viens no cēloņiem, kāpēc šodien spējām nospēlēt labāk."

Pēdējo maču trīs spēļu izbraukumā "Sabres" hokejisti aizvadīs jau pirmdien pret Tampabejas "Lightning". Ar 23 spēlēs iekrātiem 25 punktiem "Sabres" ieņem 10.vietu Austrumu konferencē.