Girgensons atgriezies, «Sabres» gūst uzvaru pār «Avalanche»

Cerības attaisnojās, un Zemgus Girgensons tiešām svētdien atgriezās Bufalo “Sabre” rindās, turklāt aizvadīja spēli centra uzbrucēja pozīcijā. Vārtus gan Girgensons neguva, toties “Sabres” uzvarēja Kolorādo “Avalanche” ar rezultātu 4:1, liecina organizatoru informācija.

Traumas dēļ, kuru Girgensons guva pagājušajā nedēļā, spēlējot pret Bostonas “Bruins”, latviešu hokejists bija izlaidis trīs spēles, taču svētdien jau laukumā pavadīja 14 minūtes un 16 sekundes. Pa vārtiem viņš nemeta, toties izdarīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja vienu iemetienu, galu galā spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Tiesa gan, Zemgus par spēli ar augstu paceltu nūju nopelnīja četras soda minūtes.

Jāatgādina, ka Girgenons šajā sezonā ir Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadījis 46 spēles un guvis piecus vārtus.

“Sabres” ar 52 punktiem 57 spēlēs šobrīd ieņem septīto vietu Atlantijas okeāna divīzijas kopvērtējumā.

Nākamo spēli Bufalo komanda aizvadīs otrdien izbraukumā pret Otavas “Senators”.