Girgensons atgriežas pēc traumas ar divu vārtu guvumu

Šobrīd vienīgais latviešu uzbrucējs Nacionālajā hokeja līgā (NHL)  Zemgus Girgensons pēc gūtās traumas pirmdien Bufalo “Sabres” spēlē pret Ņujorkas "Rangers" ar gūtajiem diviem vārtiem aizvadījis rezultatīvāko spēli šajā sezonā. Taču “Sabres” izbraukuma spēlē piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 3:6, liecina organizatoru informācija.

Girgensons nebija spēlējis kopš 15. janvāra, kad spēlē pret Bostonas “Bruins” guva ķermeņa augšdaļas savainojumu. Tikai svētdien viņš atsāka treniņus uz ledus, bet jau pirmdien, pierādot, ka nav zaudējis formu un ticību sev, spēles trešajā trešdaļā pret “Rangers” izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, uz brīdi izlīdzinot spēles rezultātu 3:3. Viņš tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Kopumā Zemgus laukumā pavadīja 14 minūtes un 34 sekundes, izdarot divus rezultatīvus metienus pa “Rangers” vārtsarga Henrija Lundkvista sargātajiem vārtiem.  Turklāt metieni sekoja viens pēc otra, vien ar 73 sekunžu intervālu.

Bufalo “Sabres” ar 42 punktiem 49 spēlēs šobrīd atrodas NHL Austrumu konferences priekšpēdējā jeb 15. pozīcijā.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs otrdien pret Otavas “Senators”.