Girgensonam vārti un piespēle Bufalo «Sabres» uzvarā pār Stenlija kausa īpašniekiem

Zemgus Girgensons ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli otrdien veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru mājās 5:2 pār Stenlija kausa īpašniekiem Sentluisas "Blues", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Rezultativitātes punktu krājumu Girgensons papildināja pēdējā minūtē, vispirms no tukšu vārtu stabiņa atlēkušo ripu raidot tīklā pats, bet pāris sekundes pirms mača beigām asistējot Džekam Aikelam, kam tie bija otrie vārti spēlē.

Girgensons iemet vārtus
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons spēlēja 16 minūtes (15:45), divreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Sentluisas klubs cīņas gaitā divreiz atspēlēja vienu vārtu deficītu, tomēr izšķirošs bija Aikela precīzais metiens trešā perioda 6.minūtē, nodrošinot laukuma saimniekiem 3:2 pārsvaru.

Bufalo "Sabres" - Sentluisas "Blues" spēles epizodes

Tikmēr Pitsburgas "Penguins" ar Teodoru Bļugeru sastāvā mājās ar 1:4 zaudēja Monreālas "Canadiens".

Bļugers uz ledus bija 14 minūtes (14:16), vienreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, kā arī uzvarēja 10 no 15 iemetieniem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Abi Latvijas uzbrucēju klubi nākamo spēli aizvadīs ceturtdien - "Sabres" mājās tiksies ar Nešvilas "Predators", savukārt "Penguins" būs laukuma saimnieki pret vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets".