Girgensonam divas rezultatīvas piespēles, Bufalo «Sabres» turpina krāt uzvaras

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien mājās ar 3:2 pēcspēles metienos uzveica Floridas "Panthers" un guva ceturto uzvaru piecās spēlēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, liecina NHL informācija. Girgensons uzvaru palīdzēja kaldināt ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Girgensons asistēja gan Johanam Larsonam, kurš otrās trešdaļas beigās iemeta pirmos vārtus, gan rezultātu trešajā perioda sākumā divkāršojušajam Marko Skandelam. Uzvaru pamatlaikā "Sabres" gan nenoturēja, jo viesiem neizšķirtu atjaunoja Jevgēņijs Dadonovs un Maiks Hofmans. Pēcspēles metienos Bufalo komandas uzvaru nodrošināja Džeka Aikela un Keisija Mitelstada trāpījumi.

Laukumā Girgensons bija 15 minūtes (14:59), divreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Jaunajā sezonā Zemgus piecās spēlēs ir iekrājis trīs rezultatīvas piespēles, bet vārtus vēl nav guvis.

Trīs mājas spēļu sērijas noslēgumā "Sabres" pirmdien tiksies ar Dalasas "Stars".

Savukārt Kolumbusas "Blue Jackets" ar Latvijas vārtsargu Elvi Merzļikinu uz rezervistu soliņa piektdien savā laukumā ar 1:2 piekāpās Anaheimas "Ducks" hokejistiem. Jonass Korpisalo "Blue Jackets" vārtos atvairīja 21 no 23 metieniem. Iespējams, nākamajā spēlē jau sestdien Karolīnā pret "Hurricanes" vārtos tiks Elvis.