Girgensona un Balcera NHL vienības piedzīvo minimālus zaudējumus

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien ar 2:3 piekāpās Monreālas "Canadiens". Savukārt Rūdolfa Balcera Floridas "Panthers" ar 3:4 zaudēja Filadelfijas "Flyers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:11), no kurām 53 sekundes mazākumā. Latvietis veica trīs metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 29% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles gaitā "Canadiens" trīs reizes izvirzījās vadībā. Divas reizes "Sabres" prata atspēlēties, taču trešajai reizei laika nepietika.

Bufalo "Sabres" un Monreālas "Canadiens" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers spēlēja nepilnas deviņas minūtes (8:54), kas ir līdz šim mazākais spēles laiks liepājniekam šosezon. Viņš veica vienu metienu, pielietoja trīs spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Panākumu "Flyers" guva par spīti tam, ka pa viņu vārtiem tika raidīta 51 ripa, kamēr viņi paši izpildīja vien 22 metienus.

Floridas "Panthers" un Filadelfijas "Flyers" mača spilgtākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Panthers" ar deviņiem punktiem astoņās spēlēs ir 5. vietā NHL Austrumu konferencē. Savukārt "Sabres" ar astoņiem punktiem septiņos mačos ir divas pozīcijas zemāk.

Sestdien "Panthers" savā laukumā uzņems Otavas "Senators", bet pie "Sabres" viesosies Čikāgas "Blackhawks".