Girgensona «Sabres» mainītā sastāvā zaudē Sentluisas klubam

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons saglabāja vietu Bufalo "Sabres" sastāvā, kas otrdien ar 1:4 mājās zaudēja Sentluisas "Blues" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. "Sabres" galvenais treneris Teds Nolans pirms spēles uz fārmklubu aizsūtīja vairākus jaunos hokejistus.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:06), pa vārtiem nemeta, izpildīja četrus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Laukuma saimnieki jau 10.sekundē pēc Tailera Enisa gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā, taču minūti vēlāk viesi panāca izlīdzinājumu, bet cīņas turpinājumā iemeta vēl trīs ripas. Divus vārtus vienā no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām guva Brendens Morovs.

Nolans kā pārāk mazpieredzējušus uz fārmklubu Amerikas hokeja līgā (AHL) nosūtīja aizsargu Rasmusu Ristolainenu, kā arī uzbrucējus Johanu Larsonu un Mihailu Grigorenko. Kanādas junioru līgā nonāca aizsargs Ņikita Zadorovs. Girgensonu Nolans iepriekš nosauca par pieredzējušāku un NHL līmenim noderīgāku salīdzinājumā ar Latvijas uzbrucēja vienaudžiem.

Ar 23 spēlēs gūtām piecām uzvarām "Sabres" arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā.