Girgensona Bufalo «Sabres» pārtrauc sešu zaudējumu sēriju

Sešu neveiksmju sēriju svētdien pārtrauca Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", izbraukumā ar 4:2 pārspējot Vinipegas "Jets", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensons pie rezultativitātes punktiem netika.

Laukumā Girgensons bija 13 minūtes (13:29), trīsreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Par mača pirmo zvaigzni atzītais Sems Reinharts pirmoreiz karjerā guva trīs vārtus, tostarp mača izskaņā iemeta ripu tukšos "Jets" vārtos. Laukuma saimnieki cīņas gaitā divreiz atjaunoja neizšķirtu, tomēr "Sabres" uzvaras vārtus pēdējās trešdaļas 5.minūtē guva Markuss Folinjo.

Karjeras rekordu sasniedza arī "Sabres" vārtsargs Linuss Ulmarks, kurš atvairīja 42 metienus. Savukārt Bufalo kluba treneris Dens Bailsma atzina, ka viņa vadītā komanda izmisīgi cīnījās par uzvaru un visbeidzot to arī guva.

Ar 42 spēlēs gūtiem 36 punktiem "Sabres" arvien ieņem priekšpēdējo -15.- vietu Austrumu konferences turnīra tabulā. Nākamo spēl "Sabres" aizvadīs otrdien Minesotā pret "Wild".