Girgensona Bufalo «Sabres» Ņujorkā izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ceturtdien mājās ar 4:3 uzvarēja Ņujorkas "Rangers" un tika pie otrās uzvaras pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas hokejists rezultativitātes punktus neguva, bet ar diviem iemestiem vārtiem uzvarētājiem izcēlās Džeks Aikels.

Girgensons spēlēja nepilnas 10 minūtes (9:40), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Pirmo reizi sezonā "Rangers" zaudēja spēlē, kurā bija vadībā pirms pēdējās trešdaļas. Pirms noslēguma perioda Ņujorkas klubam bija 3:2 pārsvars, taču cīņas iznākumu izmainīja 20 gadu vecais Aikels. Pēc savainojuma sadziedēšanas otro spēli aizvadījušais uzbrucējs līdz trešā perioda vidum gan realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca izlīdzinājumu, gan guva uzvaras vārtus.

Girgensons šosezon 23 spēlēs ir iemetis vienus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

Ar 23 spēlēs iekrātiem 23 punktiem Bufalo klubs arvien ir priekšpēdējā - 15.- vietā NHL Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs sestdien mājās pret Bostonas "Bruins".