Girgensona Bufalo «Sabres» cieš sezonā desmito neveiksmi

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien ar 2:5 mājas spēlē zaudēja Bostonas "Bruins" un piedzīvoja sezonā desmito neveiksmi 11 spēlēs Nacionālajā hokeja līgā (NHL), informēja organizatori. Girgensons cīņu pabeidza bez rezultativitātes punktiem ar negatīvu lietderības rādītāju -1.

Girgensons laukumā bija 16 ar pus minūtes (16:24), divreiz meta pa vārtiem un izpildīja četrus spēka paņēmienus.

"Sabres" spēlē ne brīdi nebija vadībā un pēdējo trešdaļu sāka ar minimālu deficītu 2:3. Tomēr līdz trešā perioda vidum Bostonas klubs ar diviem Torija Kruga gūtiem vārtiem nostiprināja viesu uzvaru. Divus vārtus "Bruins" guva arī Milans Lučičs.

Pēdējā trešdaļā noraidījumu līdz spēles beigām par nepareizu spēka paņēmienu nopelnīja "Sabres" uzbrucējs Džons Skots.

Bufalo klubs ar 11 spēlēs gūtiem trīs punktiem ir priekšpēdējā -15.- vietā Austrumu konferencē. Par vienu punktu mazāk ir Filadelfijas "Flyers", taču konferences pastarīši aizvadījuši tikai astoņas spēles.