Daugaviņu atzīst par labāko Maskavas «Dinamo» sausi zaudētā KHL spēlē

Kasparu Daugaviņu svētdien atzina par labāko Maskavas "Dinamo" sastāvā, taču viņa un otra Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētais klubs ar 0:2 mājās zaudēja Sanktpēterburgas SKA Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences pusfināla sērijas spēlē, liecina organizatoru informācija.

Sērijā līdz četrām uzvarām SKA ieguva 2:1 pārsvaru. Sērija turpināsies ar ceturto spēli pirmdien Maskavā.

SKA izšķirošus vārtus guva Antons Burdasovs otrajā trešdaļā, bet cīņas priekšpēdējā minūtē Iļja Kovaļčuks iemeta ripu tukšos vārtos, kad galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītajiem mājiniekiem bija seši laukuma spēlētāji.

Daugaviņš spēlēja 15 minūtes (14:56) un divreiz meta pa vārtiem. Arī Karsums laukumā bija 15 minūtes (15:18), bet pa vārtiem viņš meta vienu reizi. Izslēgšanas turnīrā Karsums ir guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, turpretim Daugaviņa rēķinā ir vieni vārti un trīs piespēles.