Daugaviņam Šveicē trīs rezultativitātes punkti uzvarā pār Ķēniņa klubu

Kaspars Daugaviņš ceturtdien iemeta vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja Šveices hokeja čempionāta pusfināla sērijas pirmajā spēlē, kurā viņa pārstāvētā Ženēvas "Servette" ar 5:0 uzvarēja Cīrihes "ZSC Lions" ar Ronaldu Ķēniņu sastāvā, informēja organizatori.

Daugaviņš "Servette" izbraukuma spēlē pirmās trešdaļas vidū atklāja rezultātu, bet cīņas turpinājumā asistēja vēl divu vārtu guvumā. Aleksandrs Pikārs pēc Daugaviņa piespēles otrajā periodā panāca 3:0, savukārt Metjū Lombardi pēdējās trešdaļas vidū guva piektos vārtus. Daugaviņa rēķinā bija četri metieni pa vārtiem un dalīts labākais lietderības rādītājs +3.

Ķēniņš divreiz gan meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju, taču viņa pārstāvētais klubs palika tukšā. Ķēniņam jācer uz revanšu sērijas otrajā spēlē, kas sestdien notiks Ženēvā.

Finālā iekļūs komanda, kas sērijā izcīnīs četras uzvaras. Finālisti kļūs zināmi ne vēlāk kā 10. aprīlī, kad notiks septītā spēle, ja uzvarētāja noteikšana sērijā ievilksies tik ilgi.