Daugaviņa uzvaras vārti pagarinājumā tuvina «Torpedo» hokejistus nākamajai kārtai

Uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sestdien pagarinājumā guva uzvaras vārtus, nodrošinot Ņižņijnovgorodas "Torpedo" panākumu 3:2 pret Helsinku "Jokerit" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīra konferences ceturtdaļfināla spēlē, liecina KHL informācija. Galvenā trenera Pētera Skudras vadītais klubs sērijā līdz četrām uzvarām ieguva 3:1 pārsvaru.

Spēlē pret Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto "Jokerit" Daugaviņš pagarinājuma 4.minūtē realizēja "Torpedo" skaitlisko pārsvaru un nodrošināja laukuma saimnieku uzvaru. Pamatlaikā "Torpedo" līdz otrās trešdaļas vidum nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr spēja rezultātu izlīdzināt. Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli asistēja Jevgēņijam Mozeram, kurš otrajā trešdaļā laukuma saimniekiem vairākumā guva pirmos vārtus.

Daugaviņš laukumā bija 24 minūtes (24:20) un piecas reizes meta pa  vārtiem. Savukārt Kulda spēlēja nepilnas 24 minūtes (23:31) un vienreiz meta pa vārtiem.

Nākamā spēle sērijā notiks pirmdien Helsinkos, kur "Torpedo" uzvaras gadījumā nodrošinās vietu Rietumu konferences pusfinālā. Regulārajā sezonā "Jokerit" Rietumos ieņēma otro vietu, bet "Torpedo" hokejisti konferencē bija septītie.

Rietumu konferences pusfinālā sestdien pirmā iekļuva Maskavas "Dinamo", kam traumas dēļ laukumā šosezon vairs nedosies uzbrucējs Mārtiņš Karsums. Ceturtajā savstarpējā spēlē "Dinamo" mājās ar 1:0 otrajā pagarinājumā pārspēja HK "Soči" un sērijā panāca 4:0.

Rīgas "Dinamo" trešo reizi pēdējās četrās sezonās izslēgšanas spēles nesasniedza.