Bļugers ar divām rezultatīvām piespēlēm veicina «Penguins» uzvaru; Balceram zaudējums

Latviešu hokejists Teodors Bļugers sestdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, palīdzot Pitsburgas „Penguins” ar 3:2 pagarinājumā pieveikt Monreālas „Canadiens”. Latvietis asistēja pirmajā un pēdējā vārtu guvumā. Tikmēr citā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) mačā Rūdolfa Balcera pārstāvēta Otavas „Seantors” ar 3:5 atzina Tampabejas „Lightning” pārākumu, ziņo līga.

Bļugers spēlēja teju 20 minūtes (19:51), no kurām nepilnas piecas (4:40) skaitliskajā mazākumā un 36 sekundes skaitliskajā vairākumā. Sev atvēlētājā laikā viņš atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, diviem metieniem pa pretinieku vārtiem un diviem bloķētiem metieniem. Maču viņš noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +2.

Latvietis pirmā perioda vidū pretuzbrukumā izvirzīja partneri vienatnē pret vārtsargu, palīdzot komandai izlīdzināt rezultātu.

Bļugers asistē „Penguins” pirmajā vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Otrajā periodā Kanādas klubs atguva vadību, bet pēdējā trešdaļa „Penguins” rezultātu izlīdzināja. Pagarinājumā pēc Bļugera metiena pirmais pie ripas bija Brendons Tanevs, kurš to raidīja vārtos, atnesot „Penguins” komandai uzvaru.

„Penguins” izcīna uzvaru

Pitsburgas „Penguins” un Monreālas „Canadiens” spēles momenti

Tikmēr citā mačā Balcers spēlēja 10 minūtes (10:25), kuru laikā izpildīja vienu metienu un spēka paņēmienu. Latvietis bija vienīgais spēlētājs komandā, kurš maču noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Otrajā periodā „Seantors” prata izvirzīties vadībā ar 3:2, tomēr pēdējās 20 minūtēs viņi ielaida trīs vārtus. Pēdējo ripu „Lightning” raidīja jau tukšos vārtos.

Otavas „Seantors” – Tampabejas „Lightning” spēles epizodes

Kurioza situācija notika šajā spēlē, kad Otavas spēlētājs vārtus guva ar galvas palīdzību. Tiesa šis vārtu guvums netika ieskaitīts.

Jau ziņots, ka sestdienas agrajās spēlēs Zemgus Girgensona „Sabres” tika pie uzvaras, kamēr Elvja Merzļikna Kolumbusas „Blue Jackets” zaudēja.

Pitsburgas „Penguins” 41 spēlē sakrājusi 55 punktus, kas ir trešais labākais rādītājs NHL Austrumu konferencē. Savukārt „Senators” ar 37 punktiem 42 mačos ir 14. vietā.