Merzļikinam pārtrūkst uzvaru sērija; Girgensona «Sabres» tiek pie panākuma

Trešo uzvaru pēc kārtas sestdien neizdevās izcīnīt Elvja Merzļikina pārstāvētajai Kolumbusas „Blue Jackets”, kas ar 2:3 piekāpās Sanhosē „Sharks”. Savukārt citā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) mačā Zemgus Girgensona pārstāvēta „Sabres” ar 3:2 pieveica Floridas „Panthers”, liecina organizatoru informācija.

„Blue Jackets” vārtos 25 no 28 metieniem atvairīja Merzļikins, kurš pašlaik ir nomināli pirmais vārtsargs klubā. Savukārt rezervē ir Matīss Edmunds Kivlenieks.

Divus vārtus latvietis ielaida otrajā periodā, bet neilgi pirms mača beigām rezultāts kļuva 1:3. Mājinieki ļoti ātri vienus vārtus atguva, kad Merzļikins jau bija nomainījies pret sesto laukuma spēlētāju. Vēl vienus vārtus Kolumbusas vienība nespēja atgūt.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Sanhosē „Sharks” spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvijas vārtsargam šis bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs. Savukārt „Blue Jackets” pārtrūka 12 spēļu sērija, kurās tika gūti punkti.

Girgensons sestdien spēlēja 17 minūtes (16:50), no kurām tieši divas bija skaitliskajā mazākumā. Latvietis vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus. Spēli Girgensons noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bufalo „Sabres” - Floridas „Panthers” spēles momenti

„Sabres” vadībā izvirzījās pirmajā periodā, bet pēc 40 minūtēm rezultāts kļuva jau 3:0. Pēdējā trešdaļā „Panthers” divus vārtus atspēlēja, taču rezultātu izlīdzināt viņi nespēja.

Pēc 42 spēlēm „Blue Jackets” ar 46 punktiem atrodas NHL Austrumu konferences desmitajā vietā. Pozīciju zemāk ir „Sabres”, kas 43 spēlēs sakrājuši par punktu mazāk.