Bļugeram divi vārti un rezultatīva piespēle uzvarētā NHL mačā; uzvar arī Merzļikins

Latviešu hokejists Teodors Bļugers ceturtdien guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, veicinot Pitsburgas "Penguins" uzvaru pār Monreālas "Canadiens" ar 6:0. Citā spēlē uzvaru guva arī vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 5:4 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Arizonas "Coyotes", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Viņš spēlēja 13 minūtes un 24 sekundes, no kurām 42 sekundes mazākumā. Šajā laikā Bļugers veica piecus metienus, izcīnīja uzvaru 38% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +4.

Bļugers vārtus guva otrā perioda vidusdaļā, panākot 4:0.

Bļugera pirmais vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pāris minūtes vēlāk viņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli, vārtus gūstot Brukam Makgīnam.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Treknu punktu spēlei latvietis pielika desmit sekundes pirms mača beigām, kad vienatnē izrāvās pret vārtsargu un meistarīgi ripu raidīja vārtos.

Bļugers gūst otros vārtus

Bļugers šosezon guvis piecus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Pitsburgas "Penguins" un Monreālas "Canadiens" spēles momenti

Citā spēlē Merzļikins atvairīja 25 no 29 metieniem jeb 86,2%.

Uzvaru "Blue Jackets" izcīnīja vien pēcspēles metienu sērijā, kad katra no vienībām bija izpildījusi septiņus "bullīšus".

Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 1:4 piekāpās Sentluisas "Blues".

Balcers spēlēja 15 minūtes (15:18), no kurām teju trīs minūtes (2:54) skaitliskajā mazākumā. Liepājnieks pa vārtiem nemeta, bet pielietoja trīs spēka paņēmienus. Spēli viņš noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Sanhosē "Sharks" un Sentluisas "Blues" spēles epizodes

Tikmēr graujošu zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 0:6 atzina Kalgari "Flames" pārākumu.

Girgensons uz ledus bija 17 minūtes un 34 sekundes, no kurām nepilnas trīs minūtes (2:54) vairākumā un minūti (1:04) mazākumā. Latvietis veica trīs metienus un pielietoja piecus spēka paņēmienus, spēli noslēdzot ar negatīvu rādītāju -1.

Bufalo "Sabres" un Kalgari "Flames" mača zīmīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 17 punktiem 16 spēlēs ieņem desmito vietu NHL Rietumu konferencē. Tikmēr "Blue Jackets" ar 18 punktiem 14 spēlēs ir astotie Austrumu konferencē. Bufalo vienība ar 16 punktiem tikpat spēlēs ir 12. vietā, bet pozīciju zemāk ar tādu pašu bilanci ir "Penguins".