Bļugera «Penguins» piedzīvo zaudējumu pret Ņujorkas «Rangers»

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pirmdien ar 1:3 piekāpas Ņujorkas "Rangers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Pitsburgas komandai šis bija trešais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Bļugers šajā spēlē uz ledus bija 11 minūtes (11:24), no kurām trīs (3:01) skaitliskajā mazākumā. Šajā laikā viņš izpildīja vienu metienu, vienu reizi pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Bļugers spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju. Šajā spēlē latvietim izdevās uzvarēt 70% iemetienus.

Spēles pirmajā periodā vadībā izvirzījās "pingvīni", taču otrajā trešdaļā "Rangers" rezultātu izlīdzināja. Pēdējās 20 minūtes Ņujorkas klubs guva vēl divus vārtus, nodrošinot panākumu spēlē.

Spēles svarīgākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pitsburgas komanda pirmajās desmit spēlēs iekrājusi 11 punktus, kas dod ceturto vietu NHL Austrumu divīzijā.

Nākamā spēlē "Penguins" paredzēta vien sestdien pret Ņujorkas "Islanders". Pirms tam bija plānots aizvadīt divas spēles ar Ņūdžersijas "Devils", taču viņu rindās fiksēti pozitīvi Covid-19 rezultāti, tāpēc šīs spēles sākotnēji paredzētajā laikā nenotiks.

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.