Bļugera pārstāvētajam NHL klubam Pitsburgas «Penguins» pārtrūkst uzvaru sērija

Pitsburgas "Penguins" ar Latvijas uzbrucēju Teodoru Bļugeru sastāvā piektdien mājās ar 1:3 piekāpās Nešvilas "Predators" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, nespējot turpināt trīs uzvaru sēriju, liecina NHL informācija.

Spēlē pret vienu no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām Bļugers laukumā bija deviņas minūtes (8:49), pa vārtiem nemeta, kā arī nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā Viktors Arvidsons pāris minūtes pirms otrā perioda beigām guva "Predators" otros vārtus un panāca viesiem 2:0 pārsvaru. Arvidsonam tie bija 100. vārti NHL karjerā.

Bļugers uzvarēja trijos no astoņiem iemetieniem, kā arī iekrāja neitrālu lietderības rādītāju.

"Penguins" hokejisti četras spēles pirms regulārās sezonas beigām Austrumu konferencē ieņem 6.vietu, ar labām izredzēm turpinot cīņu par dalību izslēgšanas turnīrā. Nākamā spēle Pitsburgas klubam būs marta pēdējā dienā savā laukumā pret Karolīnas "Hurricanes".