Balcers gūst sezonas pirmos vārtus NHL mačā, «Senators» uzvar

Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien guva savus pirmos vārtus šīs sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, veicinot Otavas "Senators" uzvaru pār Vankūveras "Canucks" ar 5:2. Balcers guva komandas trešos vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie, liecina NHL informācija.

Balcers vārtus guva trešā perioda četrpadsmitajā sekundē. Latvietis atradās pareizajā vietā un laikā, ripai nonākot pie viņa vārtu priekšā. No šādas pozīcijas viņš garām nemeta, tobrīd panākot 3:1.

Balcers gūst pirmos NHL vārtus šosezon

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latviešu hokejists spēlēja 12 minūtes un 34 sekundes, no kurām nepilnu minūti (0:56) skaitliskajā vairākumā. Balcers realizēja vienu no diviem metieniem, izpildīja spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +2.

Ar "hattrick" mājinieku labā izcēlās Bobijs Raians.

Otavas "Senators" un Vankūveras "Canuncks" spēles spilgtākie mirkļi

Balceram šī bija sezonas desmitā spēle NHL. Līdz šim viņš bija atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm, kam nule kā pievienojis vārtu guvumu.

Sezonas ievadā Balcers guva savainojumu, kam sekoja rezultatīvs sniegums Amerikas Hokejas līgā, kur viņš šosezon 33 spēlēs guvis 16 vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

Kopvērtējuma tabulā "Senators" ar 56 punktiem 65 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences 15. vietā.

Nākamo spēli Balcera klubs aizvadīs sestdien pret Detroitas "Red Wings", kas kopvērtējumā atrodas vēl zem "Senators".