Balcera «Sharks» uzvar; Merzļikinu nomaina «Blue Jackets» zaudētā spēlē

Latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē "Sharks" sestdien ar 3:2 pieveica Losandželosas "Kings", tiekot pie ceturtā panākuma pēc kārtas. Savukārt Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:5 zaudēja Floridas "Panthers". Tikmēr Teodora Bļugera pārstāvētā vienība Pitsburgas "Penguins" rezultatīvā spēlē ar 5:7 piekāpās Bostonas "Bruins", pārtraucot piecu panākumu sēriju. Spēli Pitsburgas komanda aizvadīja bez Bļugera ierindā, liecina NHL informācija.

(papildināts ar Merzļikina un Balcera spēļu rezultātiem)

Rūdolfs Balcers spēlēja 15 minūtes (15:27), no kurām 59 sekundes vairākumā un 15 sekundes mazākumā. Viņš izpildīja trīs metienus, veica divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku ripu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Visas spēlēs gaitā "Sharks" spēlētāji veica vien 23 metienus, uz ko pretinieki atbildēja ar 37 raidījumiem pa Sanhosē vienības vārtiem.

Citā spēlē Merzļikins otrajā periodā nepilnu piecu minūšu laikā ielaida trīs vārtus. Pēc neveiksmīgās trešdaļas "Blue Jackets" veica vārtsargu rokādi, pēdējās 20 minūtes uzticot Jūnasam Korpisalo, kurš ielaida vienu ripu. Vēl vienus vārtus "Panthers" raidīja jau neaizsargātā vārtu rāmī.

Latviešu vārtsargs atvairīja  22 no 25 metieniem jeb 88,0%. Savukārt Korpisalo tika galā ar 12 no 13 metieniem (92,3%).

Kolumbusas "Blue Jackets" un Floridas "Panthers" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr "Penguins" latviešu uzbrucējs ārpus pieteikuma atstāts ķermeņa augšdaļas traumas dēļ. Bļugers pēc ilgstošā savainojuma jau atgriezies treniņos, tomēr vēl spēlēs neiesaistās.

Pitsburgas "Penguins" un Bostonas "Bruins" mača epizodes

Pitsburgas komanda sezonas kopvērtējumā ar 50 punktiem 38 spēlē ir trešie NHL Austrumu divīzijā. Tuvākie konkurenti "Bruins" atpaliek septiņus punktus, taču no pirmās vietas viņus šķir vien divi punkti. Tikmēr "Blue Jackets" ar 36 punktiem 39 spēlēs atkrituši uz septīto vietu blīvajā NHL Centrālajā divīzijā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko četrinieka viņus šķir pieci punkti. Savukārt "Sharks" ar 38 punktiem 37 spēles ir sestie NHL Rietumu divīzijā, no ceturtās vietas atpaliekot tikai vienu punktu.

Vēlāk svētdien Kolumbusas komanda atkārtoti spēkosies ar Floridas "Panthers". Pitsburgas komandai nākamā spēlē paredzēta otrdien viesos pret Ņujorkas "Rangers", kamēr "Sharks" uzņems Anaheimas "Ducks".