ASV hokejisti izcīna bronzas godalgas pasaules čempionātā

ASV izlase svētdien Rīgā ar 6:1 uzveica Vācijas hokejistus spēlē par 3. vietu un izcīnīja bronzas medaļas pasaules čempionātā, liecina rīkotāju informācija.

Amerikāņi atkārtoja 2018. gadā gūto panākumu, kad Dānijā arī nopelnīja bronzas godalgas.

ASV un Vācijas spēles epizodes

Rezultātu pēc nospēlētām piecām minūtēm atklāja Kristians Volanins, bet līdz otrā perioda vidum Konors Gārlends un Džeks Drjūrijs nepilnās divās minūtēs palielināja ASV pārsvaru līdz 3:0. Līdz pēdējam pārtraukumam Vācijas izlase nopelnīja divus noraidījumus un samaksāja par tiem ar diviem zaudētiem vārtiem pēc Džeisona Roberstona un Trevora Mūra metieniem. Turpretim Vācijai spēle vairākumā nesekmējās, negūstot vārtus arī divās minūtēs, kurās spēlēja piecatā pret trim pretiniekiem.

Vācijai goda vārtus trešā perioda vidū guva Dominiks Bitners, taču tas vairs neko nemainīja, turklāt nepilnu pusminūti vēlāk Raiens Donato atjaunoja piecu vārtu starpību.

Iepriekšējā pasaules čempionātā pirms diviem gadiem Slovākijā gan amerikāņi, gan vācieši izstājās pēc zaudējuma ceturtdaļfinālā.

Vēlāk svētdien finālā cīņā par čempionu titulu tiksies Somijas un Kanādas izlases – spēli tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv. Pirmsspēles studija sāksies plkst. 19.30.