Ar Gudļevski rezervē «Lightning» panāk izlīdzinājumu Stenlija kausa pusfinālā

Kristers Gudļevskis piektdien palika uz rezervistu soliņa Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas vārtsarga pārstāvētā Tampabejas "Lightning" mājās ar 4:3 uzveica Pitsburgas "Penguins" Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā mačā, liecina NHL informācija. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām rezultāts kļuva 2:2.

"Lightning" vārtos jau ierasti bija Andrejs Vasiļevskis, kurš tvēra 35 no 38 metieniem. Pirmajās divās trešdaļās Tampabejas komanda ieguva 4:0 pārsvaru, tomēr viesi nedaudz vairāk kā 13 minūtēs pēdējā periodā rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

Konferences finālsērijas pirmajā spēlē savainojumu guva "Lightning" pamatvārtsargs Bens Bišops, kurš sargāja komandas vārtus visās iepriekšējās spēles izslēgšanas turnīrā. Tas ļāva rezervistos nokļūt Gudļevskim, kurš šosezon "Lightning" vārtos ir aizvadījis tikai vienu spēli.

Austrumu konferences finālsērija turpināsies svētdien Pitsburgā.

Gudļevskis gandrīz visu sezonu aizvadīja fārmklubā Amerikas hokeja līgā (AHL), kur Sirakūzu "Crunch" sastāvā piedalījās 41 spēlē, vidēji ielaižot 2,83 ripas un atvairot 90,7 procentus metienu.

Rietumu konferences finālsērijā Sanhosē "Sharks" ar 2:1 ir vadībā pret Sentluisas "Blues".