Ar Gudļevski rezervē «Lightning» pagarinājumā zaudē Stenlija kausa spēlē

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis pirmdien bija uz rezervistu soliņa Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" viesos ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Pitsburgas "Penguins" Austrumu konferences finālsērijas otrajā mačā, liecina NHL informācija. Rezultāts cīņā par iekļūšanu Stenlija kausa finālā kļuva neizšķirts 1:1.

"Lightning" vārtus sargāja Andrejs Vasiļevskis, atvairot 38 no 41 metiena, un izšķirošā ripa viņa vārtos nonāca pagarinājuma pirmajā minūtē pēc Sidnija Krosbija metiena. Rezultatīva izvērtās pirmā trešdaļa, kurā abas komandas iemeta pa diviem vārtiem, bet nākamajos divos periodos rezultāts nemainījās.

Konferences finālsērijas pirmajā spēlē savainojumu guva "Lightning" pamatvārtsargs Bens Bišops, kurš sargāja komandas vārtus visās iepriekšējās spēles izslēgšanas turnīrā. Tas ļāva rezervistos nokļūt Gudļevskim, kurš šosezon "Lightning" vārtos ir aizvadījis tikai vienu spēli.

Nākamais mačs Austrumu konferences finālsērijā paredzēts trešdien. Stenlija kausa finālā iekļūs klubs, kas sērijā gūs četras uzvaras. "Lightning" vēstīja, ka Bišopa trauma nav nopietna un komandas pamatvārtsargs kuru katru dienu varētu atgriezties ierindā.

Gudļevskis gandrīz visu sezonu aizvadīja fārmklubā Amerikas hokeja līgā (AHL), kur Sirakūzu "Crunch" sastāvā piedalījās 41 spēlē, vidēji ielaižot 2,83 ripas un atvairot 90,7 procentus metienu.

Rietumu konferences finālsērijā Sentluisas "Blues" ar 1:0 ir vadībā pret Sanhosē "Sharks".