Panorāma

Svētku dienā darbiniekiem svētku tarifs vai citi bonusi

Panorāma

Hokejista Artūra Šilova vecvecāki ar asarām acīs vēro izlases sagaidīšanu

Hokejista Dzierkala ģimene: galvenais – nečīkstēt!

Hokejista Dzierkala ģimene: galvenais – nečīkstēt!

Kopā ar faniem Brīvības laukumā hokejistus sagaidīja arī viņu ģimenes. Daudzi no tiem savus mīļos nebija redzējuši vairākas nedēļas, jo, kaut arī čempionāts daļēji norisinājās Latvijā, hokejisti dzīvoja viesnīcā, lai pilnībā koncentrētos spēlēm.

Viskuplākais sagaidītāju pulks šajā ziņā uzbrucējam Mārtiņam Dzierkalam, kurš nāk no raženas ģimenes. Mārtiņam ir sešas māsas un divi brāļi, ģimenē auguši arī vairāk nekā 20 bērni no bērnunamiem un krīzes centriem.

Dzierkalu ģimene 2018. gadā saņēma balvu "Latvijas lepnums" un iepriekš arī balvu "Talantīgā ģimene". Mārtiņš šajā čempionātā apliecināja, ka balvas patiešām pelnītas. Viņa kontā divi vārtu guvumi un trīs rezultatīvas piespēles.

Mārtiņa māsa Elizabete atzīst, ka turnīra laikā ar viņu nav sazinājusies – nav gribējusi traucēt "burbuļa" laikā – saziņa vairāk bijusi brāļu ziņā. Ģimene ir ļoti priecīga par visu izlasi, par komandas raksturu un to, kā viņi parādīja sevi.

Mamma Aija atklāj, ka galvenais noslēpums, lai izaudzinātu izlases spēlētāju, – ir jāieaudzina tāda rakstura īpašība kā nečīkstēt. "Nav nekādi čīkstuļu mums. Ja dari, tad dari. Un, ja dari, tad labi izdari!" atklāj Aija.

"Mēs ļoti ar viņu lepojamies katru dienu, bet šodien vēl vairāk. Mēs viņu ļoti mīlam, esam ļoti priecīgi par šo dienu un par šiem svētkiem," pauž māsa Elizabete. Bet viņas draugs Einārs norāda, ka hokeju neskatās, ja nav Mārtiņa. "Viņš ir labākais!" par Dzierkalu teic Einārs.

Šobrīd Dzierkalu mājās jākaļ plāns, kur novietot Mārtiņa izlases sastāvā izcīnīto bronzas medaļu. "Domāju, kur, bet tur vajag kaut ko īpašu. Šo nevarēs pie visām pārējām mest. Jāizdomā," par medaļas novietošanu prāto Aija.

Te nu talkā nāk "Panorāma", iesakot, ka medaļa labi iederētos pie "Latvijas lepnuma" statuetes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
A grupa Punkti
ASV
ASV
20
Zviedrija
Zviedrija
18
Somija
Somija
16
Vācija
Vācija
12
Dānija
Dānija
8
Francija
Francija
4
Austrija
Austrija
3
Ungārija
Ungārija
3
B grupa Punkti
Šveice
Šveice
19
Kanāda
Kanāda
15
Latvija
Latvija
13
Čehija
Čehija
13
Slovākija
Slovākija
11
Kazahstāna
Kazahstāna
7
Norvēģija
Norvēģija
6
Slovēnija
Slovēnija
0

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti