Bļugeram rezultatīva piespēle, «Canucks» zaudē ceturtajā NHL spēlē pēc kārtas

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien nopelnīja rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" viesos ar 2:5 piekāpās Sietlas "Kraken".

Uz ledus Bļugers bija 12 minūtes (12:28), vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja 11 no 21 iemetiena, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības rādītāju. Šosezon Bļugers ir iekrājis 23 punktus par pieciem gūtiem vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

Bļugers otrajā trešdaļā asistēja Semam Lafertijam, kurš panāca neizšķirtu 2:2. Tomēr vēl līdz pēdējam pārtraukumam Džastins Šulcs un Džordans Eberle nodrošināja "Kraken" 4:2 pārsvaru, bet divas minūtes pirms mača beigu svilpes Eberle vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Sietlas "Kraken" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Pēc ieilgušās neveiksmju sērijas Vankūveras klubs ar 80 punktiem 59 spēlēs saglabā pirmo vietu Rietumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā atkāpās uz otro pozīciju. Nākamajā spēlē "Canucks" sestdien mājās tiksies ar Austrumu konferences līderi Bostonas "Bruins".