Merzļikinu ātri nomaina «Blue Jackets» zaudējumā «Panthers», Balinskis NHL spēli izlaiž

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atvairīja astoņus metienus un tika nomainīts mača septītajā minūtē, bet viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" vienība piekāpās Floridas "Panthers" komandai.

"Blue Jackets" viesos zaudējumu piedzīvoja papildlaikā ar 4:5, bet "Panthers" latviešu aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā nespēlēja, jo pēc savainojuma ierindā atgriezies Morgans Railijs.

Merzļikins maču sāka pamatsastāvā un uz ledus bija sešas minūtes un deviņas sekundes, tiekot galā ar astoņiem no 11 pretinieku metieniem, pēc nonākšanas zaudētājos ar 0:3 tiekot nomainīts. Viņa vietā laukumā nākušais Spensers Mārtins tika galā ar 34 no 36 metieniem.

Floridas "Panthers" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes

Līdz septītajai minūtei mājiniekus vadībā ar 3:0 izvirzīja Raiens Lombergs, Gustavs Forslings un Aleksandrs Barkovs, bet pirmā perioda izskaņā Šons Kuralī un Būns Dženers viesiem panāca 2:3. Otrās trešdaļas vidū Kirils Marčenko rezultātu izlīdzināja, bet trešā perioda vidū pēc Aleksandra Teksjē trāpīgā raidījuma "Blue Jackets" spēja izvirzīties vadībā ar 4:3.

Pamatlaika pēdējā minūtē Niks Kazinss rezultātu izlīdzināja, bet uzvaru viesiem nodrošināja Kārtera Verhegī precīzais metiens papildlaika otrajā minūtē.

"Blue Jackets" ar 11 punktiem 12 spēlēs ieņem 14. vietu Austrumu konferencē, bet Floridas "Panthers" ar 13 punktiem 11 mačos ir devītie.

Nākamo spēli "Panthers" aizvadīs trešdien, kad viesos tiksies ar Vašingtonas "Capitals", bet "Blue Jaceks" savā laukumā ceturtdien uzņems Dalasas "Stars".