Pasaules čempionāts rallijkrosā. Barselonas posms

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - BK "Ventspils"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Jelgava" - "Riga FC"

Virslīgas līderi «Riga» FC futbolisti ar uzvaru Jelgavā nostiprina čempionu ambīcijas

Virslīgas līdervienība "Riga" FC sestdien viesos ar 2:0 uzveica FK "Jelgava" futbolistus un nostiprināja izredzes vēl uz gadu paturēt čempionu titulu savā īpašumā, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar "Valmiera" FC uzvaru)
Rīdziniekiem vārtus guva Stefans Miloševičs un Jakubs Hora, pa reizei izceļoties katrs savā puslaikā.

Miloševičs rezultātu atklāja jau 2.minūtē, rezultatīvi noslēdzot viesu masīvu uzbrukumu. Savukārt Hora 70.minūtē ātrā triecienā apspēlēja mājinieku vārtsargu Vladislavu Kurakinu un "Riga" FC pārsvaru divkāršoja.

Rīdzinieku aizsargs Elvis Stuglis intervijā Latvijas Televīzijai pēc spēles pastāstīja, ka komandai palīdzēja ātri iesistie vārti, tomēr ar labu vārtu gūšanas iespēju "Riga" FC joprojām nesokas.

"Riga" FC rēķinā ir 22 spēlēs iekrāti 60 punkti, nodrošinot deviņu punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem RFS, kas sestdien kārtas pēdējā spēlē viesos tiksies ar FK "Liepāja".

Dienas citās spēlēs Jūrmalas "Spartaks" savā laukumā ar 1:2 piekāpās FK "Ventspils" futbolistiem, savukārt BFC "Daugavpils" mājās 1:0 uzvarēja FK "Metta" un attālinājās no pieveikto konkurentu ieņemtās priekšpēdējās vietas tabulā. Trešās pozīcijas īpašnieki "Valmiera" FC nodrošināja pārliecinošu uzvaru 5:0 pār pastarīšiem FK "Tukums 2000/TSS". Trīs vārtus valmieriešiem guva Ēriks Punculs.

Virslīgas sezonā 10 klubiem līdz novembra beigām paredzēts izspēlēt trīs apļus. Kalendārs pandēmijas dēļ ir saīsināts no sākotnēji plānotajiem četriem apļiem.