Turcijas futbolistu izredzes piektdien Nicā gūt vismaz punktu pret čempionvienību Spānijas izlasi vēl jo vairāk saruka pēc Alvaro Moratas vārtu guvuma, otrā puslaika sākumā panākot 3:0. Moratam tie bija jau otrie vārti Eiropas čempionāta grupas spēlē, kurā rezultatīvs bija arī Nolito.

Savus otros vārtus Morata guva situācijā, kad tiesnesis 48.minūtē nefiksēja spāņiem aizmuguri, un bumba tika izspēlēta brīvam sitienam no vārtu priekšas.

Pirmajā vārtu guvumā Morata pēc teicamas Nolito piespēles precīzi sita ar galvu.

Tikai dažas minūtes vēlāk pie saviem vārtiem kļūdījās Memets Topals un bumba nonāca pie Nolito, kurš ar sitienu apakšējā stūrī divkāršoja pārsvaru.