RĪGA FC - RFS 0:1
Latvijas Futbola Virslīga. Rīga FC - RFS. Studija

RĪGA FC - RFS. Spēles momenti

“SynotTip” Latvijas futbola Virslīgas spēlē "Skonto" stadionā galvaspilsētas derbijā svētdien RFS ar 1:0 uzvarēja “Riga FC”, liecina organizatoru informācija. Uzvaras vārtus guva Eduards Višņakovs.

(Papildināts ar video un jaunākajiemm rezultātiem)

“Riga FC” spēli iesāka aktīvāk, līdz sarkano kartīti nopelnīja Ēriks Punculs, un komanda palika mazākumā. RFS pēdējās pirmā puslaika 15 minūtes spēlēja ļoti aktīvi, bet spēles rezultātu tā arī atklāt neizdevās.

Šobrīd līderpozīcijā esošās Jūrmalas “Spartaks” vienības spēlētājs Ingars Sarmis Stugulis norādīja, ka spēle ir gana asa un skatītājiem noteikti patīk. Viņš norādīja, ka RFS pirmā puslaika noslēgumā kontrolēja spēles gaitu.

Rezultātu spēles 62. minūtē atklāja Eduards Višņakovs, ar galvas sitienu precīzi raidot bumbu vārtos. Spēle kļuva asāka, taču "Riga FC" vairs nespēja panākt neizšķirtu.

Eduards Višņakovs gūst vārtus

Viens no šīs spēles varoņiem bija RFS vārtsargs Germans Māliņš, kurš pēc ilgāka laika atgriezās vārtos. Tiesa gan, pats spēlētājs sevi par varoni neatzina, norādot, ka visa komanda bija varoņi. “Paldies trenerim, kas iedeva iespēju,” norādīja vārtsargs, skaidrojot, ka bijusi ļoti laba atmosfēra un prieks spēlēt.

“Sausā vienmēr ir patīkami nospēlēt. Fantastiskas sajūtas – tas pats galvenais, kas vārtsargam var būt,” norādīja Māliņš.

Uz jautājumu, vai RFS turpinās aktīvu cīņu, lai gāztu no Virslīgas čempiona troņa “Spartaku”, Germans norādīja, ka komanda turpinās cīnīties par katru uzvaru, taču pamatmērķis ir iekļūt Eirokausos.

Intervija ar Germanu Māliņu

Pirms tam svētdien līgas pastarīte “Metta/Latvijas Universitāte” savā laukumā nospēlēja 1:1 ar FK “Jelgava”, kas arī jau labi sen izstājusies no cīņas par godalgām Virslīgā.

"Metta" labā ar vārtu guvumu izcēlās Ņikita Ivanovs, bet jelgavnieku rindās precīzs bija Gļebs Kļuškins.

Tikmēr Virslīgā svētdienas vakarā “Liepāja/Mogo” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar FK “Ventspils”, tādējādi izstājoties no cīņas par Latvijas čempiona titulu. Ventspilniekiem ar vārtu guvumu izcēlās Vitālijs Rečickis, savukārt liepājnieku rindās rezultatīvs bija Kristaps Grebis.

Sezona strauji tuvojas beigām, un šobrīd līderpozīcijas saglabā Jūrmalas “Spartaks” ar 40 punktiem 22 spēlēs. 23 spēlēs 36 punktus spējusi iekrāt “Riga FC”, līdz ar to zaudējot iespējas tikt pie uzvaras, taču čempiona tituls nav neaizsniedzams RFS, kas 22 spēlēs guvusi 35 punktus. Liepājniekiem 22 spēlēs ir 34 punkti un ceturtā pozīcija, ventspilniekiem 22 spēlēs 32 punkti. FK “Jelgava”, kas jau labi pasen zaudējusi cerības tikt labāko trijniekā un nākamgad ņemt dalību Eirokausos, 21 spēlē iekrājusi 24 punktus, bet pastarīte “Metta/Latvijas Universitāte” nākamsezon Virslīgā vairs nespēlēs, jo 22 spēlēs gūti vien 14 punkti.